O stronie

24 października 2018

Elektronika od podstaw – kurs Arduino

Portal ABC-Arduino.pl powstał z myślą o początkujących hobbystach i nie tylko, którzy chcą nauczyć się nowych rzeczy z zakresu tworzenia projektów związanych z Arduino i innymi mikrokontrolerami. Znajdziesz tutaj poradniki, które pozwolą Ci zacząć a także projekty które mogą zainspirować Cię do tworzenia swoich. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób działa Arduino lub jak podłączyć do niego konkretne czujniki to jest to miejsce dla Ciebie.

Wyposażony w nową wiedzę możesz tworzyć projekty które można wykorzystać praktycznie w każdym miejscu. W domu do tworzenia inteligentnego domu opartego na przykład na projektach automatycznych rolet, wyłączania światła, w garażu do automatycznego otwierania bramy, do zdalnego uruchamiania urządzeń i wiele innych.

Platforma Arduino z niezliczoną ilością czujników i modułów niesie za sobą możliwość stworzenia urządzeń i projektów ograniczonych jedynie Twoją własną wyobraźnią. Prócz stron takich jak ta, w sieci znajdują się inne, które również inspirują i edukują. Dzięki istnieniu społeczności Arduino mamy możliwość dzielenia się doświadczeniami i eksperymentowania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź sugestie związane z funkcjonowaniem serwisu lub też chciałbyś współtworzyć go razem z nami to zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdziesz na podstronie kontakt.

Jeśli jesteś pierwszy raz na naszej stronie to warto sprawdzić takie działy jak ABC-Arduino, który opisuje całkowite podstawy tworzenia projektów, oraz kategorię projekty.

Elektronika od podstaw – kurs Arduino
Kursy, poradniki, projekty Arduino i elektroniczne.